Про початок перевірки по очищенню влади щодо Касаткіної Ю.

ЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.12.2016                                                                                                      №139-Р
             
Про початок проведення перевірки,
передбаченої Законом України
"Про очищення влади"

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про очищення влади", Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 16.10.2014 № 563, розпорядження Жашківського міського голови від 13.12.2016 №138-Р «Про призначення Касаткіної Ю.В.»:

 

1. Розпочати проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", стосовно Касаткіної Юлії Володимирівни, у зв’язку з призначенням її на посаду провідного спеціаліста відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.          

2. Визначити:

2.1. день початку проведення перевірки – 15 грудня 2016 року;

2.2. провідного спеціаліста відділу юридичного забезпечення – юрисконсульта апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради Мінькович В.О. відповідальною за здійснення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади".

3. Провідному спеціалісту відділу юридичного забезпечення, юрисконсульту апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради протягом трьох днів після одержання  заяви особи, визначеної у пункті 1 даного розпорядження, про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 подати секретарю Жашківської міської ради для розміщення на офіційному веб-сайті міської ради інформацію про початок проходження перевірки особи, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації, з обмеженим доступом).         

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 

 

Міський голова                                                                      І. Цибровський


                   Ознайомлені:                   Погоджено:                                                                                                                  
Провідний спеціаліст відділу юридичного
забезпечення – юрисконсульт апарату виконавчого
комітету Жашківської міської ради                                                                                          В.О.Мінькович


Начальник відділу юридичного
забезпечення – юрисконсульт апарату виконавчого
комітету Жашківської міської ради                                                                                          В.О.Куровська                                                                                                  Секретар ради                                                                                         Л.П. Донус