Про надання погодження ФОП Лозюку В.С. щодо надання послуг у сфері розваг, а саме: розміщення дитячих атракціонів по вул. Захисників України, 3 міста Жашкова від 20.04.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
   
від 20.04.2017                                                                             № 67

Про надання погодження  ФОП Лозюку В.С.
щодо надання послуг у сфері розваг, а саме:
розміщення дитячих атракціонів
по вул. Захисників України, 3 міста Жашкова

 

З метою створення належних умов для масового відпочинку мешканців та гостей міста, покращення його благоустрою, відповідно до Законів України  «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Жашкові, затверджених рішенням міської ради від 09.09.2014 №39-4/VI, з наступними змінами, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет  Жашківської  міської ради                                            

ВИРІШИВ:

1. Погодити  ФОП Лозюку Вадиму Сергійовичу надання послуг у сфері розваг, а саме: розміщення дитячих каруселів марки «Міраж», «Карнавал», «Вертольоти», батуту, призового атракціону «Рибалочка» та торгівлю дитячими іграшками з 30.05.2017 року та 12.06.2017 року на площі по вул. Захисників України, 3 м. Жашкова.

2. ФОП Лозюку В.С. укласти договір  з Жашківським ВУЖКГ на вивезення твердих побутових відходів.

3. ФОП Лозюку В.С. забезпечити збереження всіх елементів благоустрою,  у тому числі зелених насаджень на наданій території.

4. ФОП Лозюку В.С. встановити громадський санітарний вузол (біотуалет) відповідно до державних санітарних норм і правил.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Жашківської міської ради Тернавську О.В.
 

 

Міський голова                                         І. Цибровський


ПОГОДЖЕНО:
Начальник  відділу юридичного забезпечення
                                                                                                       – юрисконсульт                                                                                 В. Куровська