Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення міської ради “ Про затвердження Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів, розташованих на території м. Жашкова”

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення міської ради

“ Про затвердження Положення про порядок найменування  (перейменування)  вулиць, провулків, площ, парків, скверів та    інших об’єктів, розташованих на території м. Жашкова ”

 

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення міської ради “ Про затвердження Положення про порядок найменування  (перейменування)  вулиць, провулків, площ, парків, скверів та    інших об’єктів, розташованих на території м. Жашкова”, розроблений постійною комісією з питань комунального майна та благоустрою.
Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу будуть опубліковані у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради http://zhashkivrada.gov.ua 15 червня 2016 року  в розділі "Нормативні документи. Регуляторні акти". Повідомлення про розміщення проекту рішення разом з аналізом регуляторного впливу у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  опубліковано в газеті “Жашківщина” за 24 червня  2016 року.
Із текстом  проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись у секретаря  міської ради.

 

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акту за адресою, 19200, м. Жашків, вул. Костромська,17 тел. 6-11-46, е-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

15.06.2016 р.