ПРОТОКОЛ №1 комісії з питань землевпорядк, будівництва, торгов-побут.обслугов. та екології 26.01.2017

ЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постійна комісія з питань
з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та  екології
вулиця Захисників України, 17, м. Жашків, Черкаська обл., 19200, тел./факс:(04747) 6-11-45, 6-11-41
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Код ЄДРПОУ  36000377

ПРОТОКОЛ   №1
засідання постійної комісії  міської ради з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та  екології


26.01.2017                                                           14-00  зала засідань міської ради

Присутні: Цимбал М.Г., Мартинюк В.М., Синчак П.Л., Кукла О.І.
Відсутні: Вусик С.В.
Запрошені:
Цибровський І.А.- міський голова;
Ніколаєв В.Г.- начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради;
Куровська В.О.- начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради;
Донус Л.П.- секретар ради

Порядок денний:

1.Про розгляд заяви Зазулі Ігора Романовича (прож. вул Шевченка,4 кв.33 м.Фастів Київської обл.) про надання дозволу на виготовлення технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності (прибудинкова територія0 по вул. Давиденка,6 з метою укладення договору оренди земельної ділянки в розмірі ідеальної частки для обслуговування та будівництва будівель ринкової інфраструктури по вул.давиденка кв.2 за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.

2. Про розгляд заяви ТОВ «Буд Інвест -2002»  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної діляки в оренду орієнтовною площею 4,0 га, яка знаходиться за адресою вул. Євгенії Любомської,7-б м.Жашків для обслуговування нерухомого майна.

3. Про розгляд заяви Руденко Галини Володимирівни (прож вул.Світанкова,42а, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки двох зблокованих тимчасових споруд по вул.Польова 4-т,4-у(на місце Позирайло) для ведення підприємницької діяльності.

4. Про розгляд заяви Мельника Олександра Олександровича (прож вул. Григорія Сковороди,19, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки двох зблокованих тимчасових споруд по вул. Польова 4-г,4-ц для ведення підприємницької діяльності.

5. Про розгляд заяви ФОП Бондар Сергій Анатолійович (прож вул. Маслозаводська,1 кв.16, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки трьох зблокованих тимчасових споруд по вул.Перемоги для ведення підприємницької діяльності.

6. Про розгляд заяви ФОП Буяновський Богдан Олександрович (прож вул. Одеська,12 кв.3, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки трьох зблокованих тимчасових споруд по вул.Перемоги для ведення підприємницької діяльності.

7. Розгляд заяви Шарлая Володимира Вікторовича (прож вул. Соборна,12 кв.30 м.Жашків)  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею 0,0126 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності) за рахунок власної присадибної земельної ділянки по вул. Рильського,11 м.Жашків.

8. Розгляд заяви ТОВ Жашків-Райагробуд» (вул. Перемоги,4  м.Жашків), про надання згоди на поділ земельної ділянки площею 3,8820 га, яка перебуває в оренді Жашків Райагробуд згідно договору оренди від 13.03.2013 на 2 окремих земельних діляьтки площею 0,2380 та 3,6440 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Жашків вул. Перемоги,4.

9. Розгляд заяви Добровольського Ігора Анатолійовича (прож. вул. Захисників України,32 м.Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га приватної власності  цільове призначення якої змінюється із земель для ведення ОСГ під землі   для комерційного використання (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) по вул.Лікарняна,30.

10. Про розгляд заяви Скінтея Олександра Михайловича (прож. вул. Благовісна,24 м.Жашків) про укладення договору оренди на земельні ділянки по вулиці Євгенії Любомської, 7 з Скінтеєм Олександром Михайловичем.

11. Про розгляд заяви Кучера Леоніда Андрійовича (прож. вул. Горіхова,11-а м.Жашків)Про  погодження фінансування виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  загальною площею 17,4926 га для вилділення земельної ділянки на якій розміщене придбане майно по вулиці Євгенії Любомської,7-а для заключення договору оренди земельної ділянки.

12. Розгляд заяви Пасіченко Валентини Петрівни (прож. вул.давиденка,5 м.Жашків) про обстеження земельної ділянки по вул.Давиденка,5 для можливості реконструкції гаража під магазин. (виїзд)

13. Розгляд заяви Воскова Віктора Володимировича(прож.вул. Містечкова,71 м.Жашків) про надання в оренду земельної ділянки орієнтовно 0,02 га по вул.Соборна,25 для проїзду до гаража, який знаходиться за частиною будинку, яка йому належить.(виїзд)

14. Розгляд заяви Пасічника Юрія Леонідовича (прож. вул.Зелена,23 м.Жашків) про повторний розгляд надання земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га для ведення підприємницької діяльності в районі 2-го мосту від м.Жашкова в сторону Умані.

15. Розгляд заяви Олійника Сергія Олександровича (прож.вул.Гоголя,20 м.Умань) про надання дозволу на  будівництво магазину на власній земельній ділянці по вул. Захисників України,49.

16. Про розгляд заяви Жашківського оргкомітету з відзначення 500-річчя реформації щодо встановлення пам»ятного знаку Книги Святого Письма з Біблійним текстом на місці колишнього пам»ятника по вулиці Соборній.

17. Про розгляд заяви Надюка Сергія Вікторовича (прож. вул.Медова,128, м.Жашків) про надання дозволу на виготовлення проектної документації по відведенню земельної ділянки на добудову до квартири, що знаходиться за адресою вул.Миру,4 кв.12 м.Жашків.

Питання про зміни в землекористуванні

18. Розгляд заяви Тищук Катерини Володимирівни, Тищук Зоряни Росланівни, Тищук Ярослава Романовича (прож. вул. Черняхівського,22 м. Жашків)  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по вул. Черняхівського,22 загальною площею 0,2914 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1914 га. 

19. Розгляд заяви Задорожньої Оксани Вікторівни (прож. вул. Залізнична,2 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Залізнична,2 загальною площею 0,2505 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1505 га..

20. Розгляд заяви Бондарчук Ірини Володимирівни ( прож. . вул. Миру,8 кв.5 м.Жашків)  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації по вул. Мтиру,8 загальною площею 0,0030 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування індивідуального гаража- 0,0030 га.

21. Розгляд заяви Федика Івана Якимовича (прож. вул. Молодіжна,18 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації СТ «Вишенька» №118 загальною площею 0,10 га, в тому числі: для  ведення садівництва- 0,1000 га.

22. Розгляд заяви Олійника Сергія Олександровича (прож. вул. Захисників України,37 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Захисників України,22 загальною площею 0,1404 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0404 га..

23. Розгляд заяви Алексєєнко Тетяна Леонідівна (прож. пров. Благовісний,22 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  провул. Благовісний,22 загальною площею 0,0500 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,0500 га.

24. Розгляд заяви Безрукого Миколи Гавриловича (прож. вул. Вокзальна,2 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  вул.Вокзальна,2 загальною площею 0,097 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,097 га.

25. Розгляд заяви Гладир Людмили Григорівни (прож. вул. Перемоги,2 кв.4 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації СТ «Вишенька» №131 загальною площею 0,10 га, в тому числі: для  ведення садівництва- 0,1000 га.

26. Розгляд заяви Письменної Тетяни Вікторівни (прож. вул. Княгині Ольги,60 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Княгині Ольги, 60 загальною площею 0,1719 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0719 га.

27. Розгляд заяви Каменєва Євгенія Валерійовича (прож. провул. Віктора Лисака,36 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Мічуріна,29 загальною площею 0,17 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,07 га.
28. Розгляд заяви Федоренка Артема Михайловича (прож. вул.Героїв АТО,98 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  вул.Героїв АТО,98 загальною площею 0,0961 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,0961 га.
Розгляд питань по затвердженню проектів землеустрою та технічної документації

29. Розгляд заяви Тарасова Сергія Олеговича ( прож. вул. Лісова,15 м.Жашків) про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності  в натурі (на місцевості)   по вул.  Квіткова,1 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га 

30. Розгляд заяви Бородійчука Леоніда Олексійовича ( прож. вул. Рєпіна,1-а кВ.2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Квіткова,13 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

31. Розгляд заяви Бондарєва Сергія Івановича ( прож. вул. Івана Франка,5 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Калинова,4 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

32. Розгляд заяви Хамідрак Раїса Степанівна ( прож. вул. Заводська,1 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Заводська,1 загальною площею 0,1386 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства 0,0386 га.

33. Розгляд заяви Зайцевої Тетяни Геннадіївни ( прож. вул. Лісна,33 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Лісна,33 загальною площею 0,1020 га а саме для: індивідуального садівництва площею 0,1020 га

34. Розгляд заяви Суходуб Жанни Борисівни ( прож. вул. Соборна,42 кв.2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Соборна,42 загальною площею 0,0280 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0280 га

35. Розгляд заяви Мащенка Василя Вікторовича ( прож. вул.Сонячна,39 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Сонячна,39 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

36. Розгляд заяви Тарасової Лідії Валеріївни ( прож. вул. Соборна,52 кв.41 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Курчатова,10 загальною площею 0,0942 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0942 га

37. Розгляд заяви Бегеці Марині Володимирівні ( прож. вул. Сусаніна,10 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Бузкова,12 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

38. Розгляд заяви Майструка Олега Вікторовича ( прож. вул. Заводська,2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Квіткова,7 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

Розгляд заяв на надання та вилучення земельних ділянок під городництво

39. Заява Левченка Євгенія Валентиновича ( прож. провул.  Молодогвардійців,28 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,10 га  в урочищі №8 (кар»єр).

40. Заява Шмалія Петра Васильовича ( прож. вул.  Чуйкова,6 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,05 га  в урочищі №2 (ГРП).

41. Заява Димчук Любові Степанівни (прож. вул.  Богдана Хмельницького,15 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,05 га  в урочищі №6 (ПТУ).

42. Заява Веремійчук Антоніни Григорівни ( прож. вул.  Гоголя,16 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,10 га  в урочищі №13 (за відгодівельним).

43.Заява Квілінська Любов Володимирівна ( прож. провул. Вокзальний,36 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №1 Аеродром

44.Заява Стецик Єви Андріївни ( прож. вул. Героїв Чорнобиля,63 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 ПТУ

45. Заява Вініцього Василя Віталійовича (прож. вул. Князя Володимира,15 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6  ПТУ

46. Заява Шеремет Валентини Михайлівни (прож. вул. Волошкова,76 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6  ПТУ

47. Заява Шеремет Валентини Михайлівни (прож. вул. Волошкова,76 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6  (ПТУ)

48. Заява Савчука Петра Вавіловича (Сойнікова Інна Миколаївна) ( прож. вул. Медова,38 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №2 ( ГРП)

49. Заява Сойнікова Тетяна Веніамінівна ( прож. вул. Соборна,66/1 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,12га   в урочищі № 1 (Аеродром)

50. Заява Цимбал Микола Якович (Пушка Людмила Петрівна)( прож. вул.Святкова,9 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,06 га   в урочищі №1 Аеродром.

51. Заява Гуменюка Петра Олександровича ( прож. вул. Об»їздна,15 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №2 (ГРП)

52. Заява Нікітіна Олександра Миколайовича ( прож. вул. Ринкова,14 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,04 га   в урочищі №1 (Аеродром)

53. Заява Поліщук Тамари Миколаївни ( прож. провул. Привітний,5 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,04 га   в урочищі №6 (ПТУ)

54.Заява Пілявського Володимира Івановича ( прож. вул. Дунаєвського,9 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,08 га   в урочищі №1 (Аеродром)

55. Заява Половінської Любові Дмитрівни ( прож. вул. Світанкова,58 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,20 га   в урочищі №1 (Аеродром)

56. Заява Шосталь Євдокії Василівни ( прож. вул. Лермонтова,28 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №13 (за відгодівельним)

57. Заява Дзюби Раїси Василівни ( прож. вул. Нова,2-а м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №1 (Аеродром)

58. Заява Кравчука Віктора Степановича ( прож. вул. Волошкова,78 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ),

59. Заява Чайка Ганна Миколаївна ( прож. вул. Совича,16 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,20 га   в урочищі №10 (за  лісосмугою)

60. Заява Заросінський Дмитро Йосипович ( прож. вул. Світанкова,21 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

61. Заява Яковенка Володимира Яковича( прож. вул. Тітова,11 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

62. Заява Горпинюка Олександра Григоровича ( прож. вул. Містечкова,33 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,045 га   в урочищі №1 (Аеродром)

63. Заява Чуб Євдокії Миколаївни ( прож. вул. Григорія Сковороди,8-а м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

64. Заява Смалій Валентини Олександрівни (Смалій Артем Сергійович) ( прож. вул. Нагаріна,4 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ)

65. Заява Охоти Антоніни Вікторівни ( прож. вул. Князя Володимира,27 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ)

66. Заява Бойчук Олени Дмитрівни (Охота Микола) ( прож. вул. Тельмана,39 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,06 га   в урочищі №6 (ПТУ)

67. Заява Охоти Лідії Никифорівни ( прож. вул. Князя Володимира,21 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

68. Заява Куценко Валентини Дмитрівни ( прож. вул. Княгині Ольги, 114/1 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,13 га   в урочищі №8 (кар»єр)

69. Заява Горбатюк Галина Платонівна ( прож. вул. Богдана Хмельницького,20 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

70. Заява Проценка Петра Олександровича (Проценко Олександр Петрович) ( прож. вул. Богдана Хмельницького,20 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

71. Про продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, наданих жителям міста Жашкова в 2007,2012 роках.

Розглянули:
1.    Заяви  підприємств, установ та організацій, а також жителів міста:

1.Про розгляд заяви Зазулі Ігора Романовича (прож. вул Шевченка,4 кв.33 м.Фастів Київської обл.) про надання дозволу на виготовлення технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності (прибудинкова територія0 по вул. Давиденка,6 з метою укладення договору оренди земельної ділянки в розмірі ідеальної частки для обслуговування та будівництва будівель ринкової інфраструктури по вул.давиденка кв.2 за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  3   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

2. Про розгляд заяви ТОВ «Буд Інвест -2002»  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення земельної діляки в оренду орієнтовною площею 4,0 га, яка знаходиться за адресою вул. Євгенії Любомської,7-б м.Жашків для обслуговування нерухомого майна.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Перенесено на наступну комісію розгляд
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» -  0    , «утримались» -   0    

3. Про розгляд заяви Руденко Галини Володимирівни (прож вул.Світанкова,42а, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки двох зблокованих тимчасових споруд по вул.Польова 4-т,4-у(на місце Позирайло) для ведення підприємницької діяльності.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Відмовити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -   4  , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

4. Про розгляд заяви Мельника Олександра Олександровича (прож вул. Григорія Сковороди,19, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки двох зблокованих тимчасових споруд по вул. Польова 4-г,4-ц для ведення підприємницької діяльності.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      


5. Про розгляд заяви ФОП Бондар Сергій Анатолійович (прож вул. Маслозаводська,1 кв.16, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки трьох зблокованих тимчасових споруд по вул.Перемоги для ведення підприємницької діяльності.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

6. Про розгляд заяви ФОП Буяновський Богдан Олександрович (прож вул. Одеська,12 кв.3, м.Жашків)  про надання дозволу на виготовлення паспорта прив»язки трьох зблокованих тимчасових споруд по вул.Перемоги для ведення підприємницької діяльності.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      
 

7. Розгляд заяви Шарлая Володимира Вікторовича (прож вул. Соборна,12 кв.30 м.Жашків)  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею 0,0126 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності) за рахунок власної присадибної земельної ділянки по вул. Рильського,11 м.Жашків.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

8. Розгляд заяви ТОВ Жашків-Райагробуд» (вул. Перемоги,4  м.Жашків), про надання згоди на поділ земельної ділянки площею 3,8820 га, яка перебуває в оренді Жашків Райагробуд згідно договору оренди від 13.03.2013 на 2 окремих земельних діляьтки площею 0,2380 та 3,6440 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Жашків вул. Перемоги,4.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      


9. Розгляд заяви Добровольського Ігора Анатолійовича (прож. вул. Захисників України,32 м.Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га приватної власності  цільове призначення якої змінюється із земель для ведення ОСГ під землі   для комерційного використання (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) по вул.Лікарняна,30.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

10. Про розгляд заяви Скінтея Олександра Михайловича (прож. вул. Благовісна,24 м.Жашків) про укладення договору оренди на земельні ділянки по вулиці Євгенії Любомської, 7 з Скінтеєм Олександром Михайловичем.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

11. Про розгляд заяви Кучера Леоніда Андрійовича (прож. вул. Горіхова,11-а м.Жашків)Про  погодження фінансування виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  загальною площею 17,4926 га для вилділення земельної ділянки на якій розміщене придбане майно по вулиці Євгенії Любомської,7-а для заключення договору оренди земельної ділянки.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» - 0      , «утримались» - 0      

12. Розгляд заяви Пасіченко Валентини Петрівни (прож. вул.давиденка,5 м.Жашків) про обстеження земельної ділянки по вул.Давиденка,5 для можливості реконструкції гаража під магазин. (виїзд)
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити виготовлення детального плану території
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради (виїздна комісія)

Голосували:
«За» -  3   , «проти» - 0      , «утримались» -  0     

13. Розгляд заяви Воскова Віктора Володимировича(прож.вул. Містечкова,71 м.Жашків) про надання в оренду земельної ділянки орієнтовно 0,02 га по вул.Соборна,25 для проїзду до гаража, який знаходиться за частиною будинку, яка йому належить.(виїзд)
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Відмовити по даній заяві.
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради (виїздна комісія)

Голосували:
«За» -  3   , «проти» -  0     , «утримались» -   0    

14. Розгляд заяви Пасічника Юрія Леонідовича (прож. вул.Зелена,23 м.Жашків) про повторний розгляд надання земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га для ведення підприємницької діяльності в районі 2-го мосту від м.Жашкова в сторону Умані.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Відмовити, на розгляд сесії
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -   4  , «проти» - 0      , «утримались» -  0     

15. Розгляд заяви Олійника Сергія Олександровича (прож.вул.Гоголя,20 м.Умань) про надання дозволу на  будівництво магазину на власній земельній ділянці по вул. Захисників України,49. (виїзд)
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити виготовлення детального плану території
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради (виїзна комісія)

Голосували:
«За» - 3    , «проти» -     0  , «утримались» -    0   

16. Про розгляд заяви Жашківського оргкомітету з відзначення 500-річчя реформації щодо встановлення пам»ятного знаку Книги Святого Письма з Біблійним текстом на місці колишнього пам»ятника по вулиці Соборній.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 По даній заяві відмовити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» -  4   , «проти» -     0  , «утримались» -  0     
17. Про розгляд заяви Надюка Сергія Вікторовича (прож. вул.Медова,128, м.Жашків) про надання дозволу на виготовлення проектної документації по відведенню земельної ділянки на добудову до квартири, що знаходиться за адресою вул.Миру,4 кв.12 м.Жашків.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -
Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради (виїздна комісія)

Голосували:
«За» - 3  , «проти» -    0   , «утримались» -   0    
Питання про зміни в землекористуванні

18. Розгляд заяви Тищук Катерини Володимирівни, Тищук Зоряни Росланівни, Тищук Ярослава Романовича (прож. вул. Черняхівського,22 м. Жашків)  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по вул. Черняхівського,22 загальною площею 0,2914 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1914 га. 

19. Розгляд заяви Задорожньої Оксани Вікторівни (прож. вул. Залізнична,2 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Залізнична,2 загальною площею 0,2505 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1505 га..

20. Розгляд заяви Бондарчук Ірини Володимирівни ( прож. . вул. Миру,8 кв.5 м.Жашків)  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації по вул. Мтиру,8 загальною площею 0,0030 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування індивідуального гаража- 0,0030 га.

21. Розгляд заяви Федика Івана Якимовича (прож. вул. Молодіжна,18 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації СТ «Вишенька» №118 загальною площею 0,10 га, в тому числі: для  ведення садівництва- 0,1000 га.

22. Розгляд заяви Олійника Сергія Олександровича (прож. вул. Захисників України,37 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Захисників України,22 загальною площею 0,1404 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0404 га..

23. Розгляд заяви Алексєєнко Тетяна Леонідівна (прож. пров. Благовісний,22 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  провул. Благовісний,22 загальною площею 0,0500 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,0500 га.

24. Розгляд заяви Безрукого Миколи Гавриловича (прож. вул. Вокзальна,2 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  вул.Вокзальна,2 загальною площею 0,097 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,097 га.

25. Розгляд заяви Гладир Людмили Григорівни (прож. вул. Перемоги,2 кв.4 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації СТ «Вишенька» №131 загальною площею 0,10 га, в тому числі: для  ведення садівництва- 0,1000 га.

26. Розгляд заяви Письменної Тетяни Вікторівни (прож. вул. Княгині Ольги,60 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Княгині Ольги, 60 загальною площею 0,1719 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0719 га.

27. Розгляд заяви Каменєва Євгенія Валерійовича (прож. провул. Віктора Лисака,36 м.Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою підтвердження права власності на земельну ділянку по  вул. Мічуріна,29 загальною площею 0,17 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,07 га.

28. Розгляд заяви Федоренка Артема Михайловича (прож. вул.Героїв АТО,98 м. Жашкова) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок з метою приватизації на земельну ділянку по  вул.Героїв АТО,98 загальною площею 0,0961 га, в тому числі: для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд- 0,0961 га.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» - 4    , «проти» -   0    , «утримались» -     0  

Розгляд питань по затвердженню проектів землеустрою та технічної документації

29. Розгляд заяви Тарасова Сергія Олеговича ( прож. вул. Лісова,15 м.Жашків) про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності  в натурі (на місцевості)   по вул.  Квіткова,1 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га 

30. Розгляд заяви Бородійчука Леоніда Олексійовича ( прож. вул. Рєпіна,1-а кВ.2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Квіткова,13 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

31. Розгляд заяви Бондарєва Сергія Івановича ( прож. вул. Івана Франка,5 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Калинова,4 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

32. Розгляд заяви Хамідрак Раїса Степанівна ( прож. вул. Заводська,1 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Заводська,1 загальною площею 0,1386 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га та для ведення особистого селянського господарства 0,0386 га.

33. Розгляд заяви Зайцевої Тетяни Геннадіївни ( прож. вул. Лісна,33 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Лісна,33 загальною площею 0,1020 га а саме для: індивідуального садівництва площею 0,1020 га

34. Розгляд заяви Суходуб Жанни Борисівни ( прож. вул. Соборна,42 кв.2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Соборна,42 загальною площею 0,0280 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0280 га

35. Розгляд заяви Мащенка Василя Вікторовича ( прож. вул.Сонячна,39 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Сонячна,39 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

36. Розгляд заяви Тарасової Лідії Валеріївни ( прож. вул. Соборна,52 кв.41 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Курчатова,10 загальною площею 0,0942 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0942 га

37. Розгляд заяви Бегеці Марині Володимирівні ( прож. вул. Сусаніна,10 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Бузкова,12 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га

38. Розгляд заяви Майструка Олега Вікторовича ( прож. вул. Заводська,2 м. Жашків) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  по вул. Квіткова,7 загальною площею 0,1000 га а саме для: будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1000 га
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» - 4    , «проти» -   0    , «утримались» -     0  

Розгляд заяв на надання та вилучення земельних ділянок під городництво

39. Заява Левченка Євгенія Валентиновича ( прож. провул.  Молодогвардійців,28 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,10 га  в урочищі №8 (кар»єр).

40. Заява Шмалія Петра Васильовича ( прож. вул.  Чуйкова,6 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,05 га  в урочищі №2 (ГРП).

41. Заява Димчук Любові Степанівни (прож. вул.  Богдана Хмельницького,15 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,05 га  в урочищі №6 (ПТУ).

42. Заява Веремійчук Антоніни Григорівни ( прож. вул.  Гоголя,16 м.Жашків) про надання у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 5 років земельну ділянку для ведення городництва площею 0,10 га  в урочищі №13 (за відгодівельним).

43.Заява Квілінська Любов Володимирівна ( прож. провул. Вокзальний,36 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №1 Аеродром

44.Заява Стецик Єви Андріївни ( прож. вул. Героїв Чорнобиля,63 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 ПТУ

45. Заява Вініцього Василя Віталійовича (прож. вул. Князя Володимира,15 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6  ПТУ

46. Заява Шеремет Валентини Михайлівни (прож. вул. Волошкова,76 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6  ПТУ

47. Заява Шеремет Валентини Михайлівни (прож. вул. Волошкова,76 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6  (ПТУ)

48. Заява Савчука Петра Вавіловича (Сойнікова Інна Миколаївна) ( прож. вул. Медова,38 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №2 ( ГРП)

49. Заява Сойнікова Тетяна Веніамінівна ( прож. вул. Соборна,66/1 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,12га   в урочищі № 1 (Аеродром)

50. Заява Цимбал Микола Якович (Пушка Людмила Петрівна)( прож. вул.Святкова,9 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,06 га   в урочищі №1 Аеродром.

51. Заява Гуменюка Петра Олександровича ( прож. вул. Об»їздна,15 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №2 (ГРП)

52. Заява Нікітіна Олександра Миколайовича ( прож. вул. Ринкова,14 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,04 га   в урочищі №1 (Аеродром)

53. Заява Поліщук Тамари Миколаївни ( прож. провул. Привітний,5 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,04 га   в урочищі №6 (ПТУ)

54.Заява Пілявського Володимира Івановича ( прож. вул. Дунаєвського,9 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,08 га   в урочищі №1 (Аеродром)

55. Заява Половінської Любові Дмитрівни ( прож. вул. Світанкова,58 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,20 га   в урочищі №1 (Аеродром)

56. Заява Шосталь Євдокії Василівни ( прож. вул. Лермонтова,28 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №13 (за відгодівельним)

57. Заява Дзюби Раїси Василівни ( прож. вул. Нова,2-а м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №1 (Аеродром)

58. Заява Кравчука Віктора Степановича ( прож. вул. Волошкова,78 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ),

59. Заява Чайка Ганна Миколаївна ( прож. вул. Совича,16 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,20 га   в урочищі №10 (за  лісосмугою)

60. Заява Заросінський Дмитро Йосипович ( прож. вул. Світанкова,21 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

61. Заява Яковенка Володимира Яковича( прож. вул. Тітова,11 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

62. Заява Горпинюка Олександра Григоровича ( прож. вул. Містечкова,33 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,045 га   в урочищі №1 (Аеродром)

63. Заява Чуб Євдокії Миколаївни ( прож. вул. Григорія Сковороди,8-а м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

64. Заява Смалій Валентини Олександрівни (Смалій Артем Сергійович) ( прож. вул. Нагаріна,4 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ)

65. Заява Охоти Антоніни Вікторівни ( прож. вул. Князя Володимира,27 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,10 га   в урочищі №6 (ПТУ)

66. Заява Бойчук Олени Дмитрівни (Охота Микола) ( прож. вул. Тельмана,39 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,06 га   в урочищі №6 (ПТУ)

67. Заява Охоти Лідії Никифорівни ( прож. вул. Князя Володимира,21 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

68. Заява Куценко Валентини Дмитрівни ( прож. вул. Княгині Ольги, 114/1 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,13 га   в урочищі №8 (кар»єр)

69. Заява Горбатюк Галина Платонівна ( прож. вул. Богдана Хмельницького,20 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)

70. Заява Проценка Петра Олександровича (Проценко Олександр Петрович) ( прож. вул. Богдана Хмельницького,20 м.Жашків) про вилучення земельної ділянки для ведення городництва площею 0,05 га   в урочищі №6 (ПТУ)
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» - 4    , «проти» -   0    , «утримались» -     0  

71. Про продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, наданих жителям міста Жашкова в 2007,2012 роках.
Доповідає: Ніколаєв В.Г. – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради
Виступили: -

Рекомендовано:

1 Погодити
2.Голові постійної комісії з питань землевпорядкування, будівництва,    торговельно- побутового обслуговування та  екології  Цимбалу М.Г. винести   дане  питання на розгляд чергової сесії Жашківської  міської ради

Голосували:
«За» - 4    , «проти» -   0    , «утримались» -     0  

 

Голова  комісії                                  підпис                                                        Цимбал М.Г. 
Секретар   комісії                                   підпис                                                  Мартинюк В.М.