Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Жашкові по вулиці Соборна, 32-г ФОП Шимчик Оксані Іванівні

ЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

від                                                                                                       №
    
Про  надання  дозволу  на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в місті  Жашкові  по  
вулиці Соборна, 32-г
ФОП  Шимчик Оксані Іванівні

Відповідно до  п. 34, п. 42 ч.1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101, 102, 186, 198 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за №244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням сесії Жашківської міської ради  за №17-5/VI від 22.02.2012р., розглянувши заяву ФОП Шимчик О.І. (прож. по вул. Соборна (колишня Леніна), 26, кв. 31, м. Жашків), копію паспорта та ідентифікаційного номера, копію договору про встановлення особистого строкового сервітуту від 27.12.2010, Жашківська міська рада                                
                                                       

ВИРІШИЛА:


1. Рішення Жашківської міської ради від 07.06.2017 № 19-25/VІІ «Про  надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті  Жашкові  по вулиці Соборна, 32-г ОП  Шимчик Оксані Іванівні» вважати таким, що втратило чинність.

2. ФОП Шимчик О.І. надати дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Соборна, 32-г для розміщення та обслуговування тимчасової споруди на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0030 га за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.

3. ФОП Шимчик О.І. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці Соборна, 32-г для розміщення та обслуговування тимчасової споруди на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0030 га та подати його на розгляд Жашківської міської ради. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.
Міський голова                                                                          І. Цибровський


Завертана 61146