Про затвердження схем благоустрою тимчасових споруд №№ 1, 2, 3, 4, 5 для провадження підприємницької діяльності по вул. Польовій, 2 ФОП Вовкотруб Н.В.

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

П Р О Е К  Т     Р І Ш Е Н Н Я


від  ____________                                                                                    № _______


Про затвердження схем благоустрою
тимчасових споруд  №№ 1, 2, 3, 4, 5 для провадження
підприємницької діяльності
по вул. Польовій, 2
ФОП Вовкотруб Н.В.


    Розглянувши заяву ФОП Вовкотруб Н.В. від 18.10.2017 та відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Жашкові, затверджених рішенням міської ради від 09.09.2014 №39-4/VI, п. 4.4.6 типового договору особистого строкового сервітуту для обслуговування ТС, ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 №3038-VI та державних будівельних норм ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудову міських і сільських поселень», виконавчий комітет Жашківської міської ради

ВИРІШИВ:

1.    ФОП  Вовкотруб  Наталії Василівні  затвердити схеми  для проведення благоустрою біля тимчасових споруд  №№ 1, 2, 3, 4, 5  для провадження підприємницької діяльності по вул. Польовій, 2 відповідно до план-схем, що додаються .

2.    ФОП  Вовкотруб  Наталію Василівну  зобов’язати облаштувати дренажні ями для водовідведення навпроти кожної ТС.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Тернавську О.В.


Міський голова                                                                     І. Цибровський


ПОГОДЖЕНО:
Начальник
 відділу юридичного забезпечення-юрисконсульт                            В. Куровська