Про укладення договору оренди на земельну ділянку по вулиці Маслозаводська, 8 з Потапенком Миколою Миколайовичем

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
від ….07.2017                                                                                     №……/VII

Про    укладення  договору  оренди   на   земельну
ділянку по вулиці  Маслозаводська, 8
з Потапенком Миколою Миколайовичем

  
      Розглянувши заяву Потапенка М.М. (прож. Черкаська обл., м. Умань,  вул. Леніна, 21 кв. 57), який діє за  довіреністю від 08.06.2017 громадянина Лі Вей (прож. вул. Канатна, 98, м.Одеса), додається та довіреністю від 08.06.2017 громадянина Чжан Юйцзе (прож. пр. Лісовий, 18 кв.150 м. Київ), додається, копії договору купівлі-продажу нерухомого майна від 08.06.2017 з Павленком В.І.( прож. пр-т В. Порика,15 кв.60, м. Київ), копію посвідки на тимчасове проживання громадянина Китаю Лі Вей, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб платників податків, копію посвідки на тимчасове проживання громадянина Китаю Чжан Юйцзе, копію паспорта та ідентифікаційного номера Потапенко Миколи Миколайовича, та у відповідності з п. 34 ч. 1  ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  ст.ст. 12, 93, 120, 124, 198 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Жашківська міська рада

В И Р І Ш И Л А:  

1. Потапенку М.М.  надати в оренду терміном на 5 років земельну ділянки по вулиці Маслозаводська, 8 площею 4,9386 га (кадастровий №7120910100:02: 002:0728) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості Жашківської міської ради.    

2. Потапенку М.М. в місячний термін укласти договір оренди земельних ділянок з міською радою та провести його державну реєстрацію.  

3. Потапенку М.М.    у 5-ти денний строк після державної  реєстрації договору оренди земельних  ділянок надати копію договору  відповідному органу державної податкової служби. 

4. Потапенку М.М.    провести благоустрій прилеглої території та підтримувати її в належному санітарному стані.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу юридичного забезпечення-юрисконсульта апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Куровську В.О. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

 

Міський голова                                                                              І. Цибровський