Про поновлення договору оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Маринкевичу Олександру Івановичу по вулиці Шевченка

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
    
від                                                                                                  №
                                                                                     
Про поновлення договору  оренди  земельної  
ділянки фізичній  особі-підприємцю
Маринкевичу Олександру Івановичу
по вулиці Шевченка


     Відповідно до  п. 34 ч. 1  ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 93, 120, 124 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву ФОП Маринкевич О.І. (прож. в м.Жашків, вул. Молодогвардійців, 40) від 11.07.2017 вх. №М-663/02-21, копію договору оренди земельної ділянки від 13.08.2009, копію паспорта та ідентифікаційного номера, Жашківська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. ФОП Маринкевичу О.І. поновити договір оренди земельної ділянки  площею 0,0009 га по вулиці Шевченка для комерційного використання за рахунок земель житлової та громадської забудови Жашківської міської ради, терміном на 1 рік.

2. ФОП Маринкевичу О.І. в місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки  з міською радою про поновлення договору та провести її державну реєстрацію.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Куровську В.О. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.
Міський голова                                                                     І. Цибровський