Про погодження місця розташування двох зблокованих тимчасових споруд по вулиці Польова, 2/8,2/9 ФОП Пителю Павлу Дмитровичу

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
    
від                                                                                 №            /VII

Про погодження  місця розташування двох
зблокованих тимчасових споруд по вулиці
Польова, 2/8,2/9 ФОП  Пителю Павлу Дмитровичу

 
     Відповідно до  п. 34, п. 42 ч. 1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року за № 244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Пителя П.Д. (прож. по вул. Шевченка,77 м. Жашкова) від 06.06.2017 вх. №П-468/02-21, копію витягу з реєстру платників Єдиного податку  від 06.04.2017, схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності по вул. Польовій в м. Жашкові із зазначенням бажаного місця розташування тимчасових споруд,  Жашківська міська рада                                                                                   
                                           

В И Р І Ш И Л А:  

1. ФОП Пителю П.Д. погодити місце розташування двох зблокованих тимчасових споруд в м. Жашкові по вулиці Польова, 2/8,2/9.
   
2. ФОП Пителю П.Д.   звернутися до відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Жашківської райдержадміністрації для оформлення паспортів прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд після чого подати їх на розгляд  Жашківської міської ради.
    
3. ФОП Пителю П.Д. надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Польова, 2/8, 2/9  для розміщення двох зблокованих тимчасових споруд площею забудови 60 м²  за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.
    
4. ФОП Пителю П.Д. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці Польова, 2/8, 2/9 орієнтовною площею 0,0100 га для розміщення двох зблокованих тимчасових споруд та подати його на розгляд Жашківської міської ради.
    
5. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.
   
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.
Міський голова                                                                        І. Цибровський