Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Жашкові по вулиці Польова, 2-ф-2-х ФОП Шимчик Оксані Іванівні

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    
 П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
від                                                                                                   №          /VII

Про  надання  дозволу  на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в місті  Жашкові  по  
вулиці Польова, 2-ф-2-х ФОП  Шимчик Оксані Іванівні


    Відповідно до  п. 34, п. 42 ч.1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101, 102, 186, 198 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за №244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням сесії Жашківської міської ради  за №17-5/VI від 22.02.2012р., розглянувши заяву ФОП Шимчик О.І. (прож. по вул. Шевченка,4-а, кв. 47, м. Жашків),  Жашківська міська рада                                     

В И Р І Ш И Л А :

1. ФОП Шимчик О.І. надати дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Польова, 2-ф, 2-х для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0060 га за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.

2. ФОП Шимчик О.І. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці     Польова, 2-ф, 2-х для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0060 га та подати його на розгляд Жашківської міської ради. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.


Міський голова                                                                   І. Цибровський