Про затвердження паспорта прив’язки тимчасової споруди та укладення договору особистого строкового сервітуту в місті Жашкові по вулиці Одеська,10-г з ФОП Бедрій Анатолієм Григоровичем

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

від                                                                                                   №           /VII

Про затвердження паспорта прив’язки
тимчасової      споруди  та   укладення    
договору     особистого       строкового
сервітуту  в місті  Жашкові  по  вулиці
Одеська,10-г з ФОП   Бедрій Анатолієм Григоровичем    Відповідно до п. 34, п. 42 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98-102, 198 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Жашкові, затверджених рішенням сесії Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Бедрій А.Г. (прож. вул. Одеська,14  м.Жашків), паспорт прив’язки тимчасової споруди, Жашківська міська рада                                      

ВИРІШИЛА:

1. ФОП Бедрій А.Г. затвердити паспорт прив’язки  тимчасової споруди площею забудови 30м² по вулиці Одеська,10-г.       

2. ФОП Бедрій А.Г. надати дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності площею забудови 30 м² по вулиці Одеська,10-г на земельній ділянці площею 0,0030 га.   

3. Укласти договір особистого строкового сервітуту терміном на 5 років з ФОП Бедрій А.Г. на земельну ділянку площею 0,0030 га по вулиці  Одеська,10-г за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.  

4. ФОП Бедрій А.Г. в місячний термін укласти договір особистого строкового сервітуту, з платою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земель міста,  з міською радою та провести його державну реєстрацію.  

5. ФОП Бедрій А.Г. встановити тимчасові споруди по вулиці Одеська,10-г на протязі 6 місяців. Після закінчення даного терміну з дати прийняття, рішення вважати таким, що втратило чинність.  

6. ФОП Бедрій А.Г. виготовити проект із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), а саме кадастровий план з нанесенням меж сервітуту та акт винесення меж сервітуту в натурі.  

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Куровську В.О. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

Міський голова                                                                       І. Цибровський