Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці по вул.Волошковій,21

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

від  ____________                                                                                №  _____
    
Про присвоєння поштової адреси
земельній ділянці для будівництва
індивідуального гаража по вул. Волошковій, 21
м. Жашкова


Розглянувши заяву Михайлової Тетяни Іванівни від 22.03.2017 року, витяг з рішення Жашківської міської ради від 26.07.2012 №21-59/VI «Про розгляд громадян про зміни в землекористуванні та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою», акт обстеження земельної ділянки по вул. Волошковій, 21 від 28.04.2017 та керуючись Порядком присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Жашківської міської ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету від 22.05.2014, ст.ст. 31, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жашківської міської ради                                                                                                      

В И Р І Ш И В:

1.    Присвоїти наступну поштову адресу земельній ділянці, яка надана Михайловій Тетяні Іванівні для будівництва індивідуального гаража: вул. Волошкова, 21-а м. Жашкова Черкаської області.

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Тернавську О.В.Міський  голова                                                        І. ЦибровськийПОГОДЖЕНО:

Начальник
відділу юридичного забезпечення -юрисконсульт                             В. Куровська