Про погодження намірів Білоконя А.В. на будівництво садибного житлового будинку та господарських б

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  30.04. 2013         № 64

м. Жашків

 

Про погодження намірів Білоконя А.В.
на будівництво садибного житлового будинку
та господарських  будівель
по вул. Малиновій,16

               

      Розглянувши заяву Білоконя Андрія Васильовича, який проживає по вул. Бойка в с. Китайгород Іллінецького району Вінницької області від 15.04.2013, державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯЕ №622750, погодження відділу містобудування та архітектури РДА  від 15.04.2013 та відповідно до пп. 9 власних повноважень ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 №3038-VI та державних будівельних норм ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудову міських і сільських поселень», виконавчий комітет Жашківської міської ради

 

                                                          ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити наміри  Білоконя Андрія Васильовича на будівництво садибного житлового будинку та господарських будівель по вул. Малиновій,16 в м. Жашкові Черкаської області .
  2. Якщо будівництво  об'єкту не розпочато впродовж двох років  від дня   прийняття   рішення щодо погодження намірів на будівництво садибного житлового будинку та господарських будівель по вул. Малиновій,16 в м. Жашкові Черкаської області, дане рішення виконавчого комітету про його  надання втрачає чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Мельник А.В.

 

 

 

Міський голова                                                І.А. Цибровський

 

 

ПОГОДЖЕНО

 

Начальник відділу-юрисконсульт                            В.О. Куровська