Про розгляд заяв жителів міста щодо надання дозволу на відключення від централізованого опалення

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  30.04.2013       № 83

м.Жашків

 

Про розгляд заяв жителів міста

щодо надання дозволу на відключення

від централізованого опалення

 

         Розглянувши заяви Онищенка Ігоря Юрійовича, який проживає по вул. Боженка, 29 від 29.04.2013 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №2365994, Шевченко Анни Антонівни від 26.04.2013 року, будинкову книгу по провул. Вокзальному, 3, на підставі п.1 власних повноважень, підп. 2) п.б) ч.1 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №4 від 22.11.2005 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживача від централізованого теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених постановою КМУ №630 від 21.07.2005 року,  виконавчий комітет Жашківської міської ради

 

                                                          ВИРІШИВ:

 

  1. Надати  дозвіл Онищенко Ігорю Юрійовичу на відключення від централізованого опалення житлового будинку по вул. Леніна, 77 міста Жашкова Черкаської області.
  2. Надати  дозвіл Шевченко Анні Антонівні на відключення від централізованого опалення житлового будинку по провул. Вокзальному, 3 міста Жашкова Черкаської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського

     голови Мельник А.В.

 

 

 

Міський голова                                                      І.А. Цибровський

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник відділу – юрисконсульт                                В.О. Куровська