Про розгляд заяви Бердеса І.Ф. щодо проведення благоустрою земельної ділянки по вул. Черкаській, 86

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  18.05.2017                                                                             № 84


Про розгляд заяви Бердеса І.Ф.
щодо проведення благоустрою
земельної ділянки по вул. Черкаській, 86


 Розглянувши заяву Бердеса Івана Федоровича, який проживає по вул. Черкаській, 82 від 19.04.2017 та відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Жашкові, затверджених рішенням міської ради від 09.09.2014 №39-4/VI, п.7 власних повноважень п.9 ч.1 а) власні повноваження ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та державних будівельних норм ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудову міських і сільських поселень», виконавчий комітет Жашківської міської ради
                                   

ВИРІШИВ:

1.    Погодити проведення благоустрою земельної ділянки між домоволодіннями по вул. Черняхівського №86 і №88 (біля магазину «Калинка»)  міста Жашкова Черкаської області шляхом висадки декоративних  квітів  і кущів, висота яких би не перешкоджала огляду проїзної частини дороги.

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Мельник А.В.Міський голова                                                                   І. ЦибровськийПОГОДЖЕНО:

Начальник
 відділу юридичного забезпечення-юрисконсульт                                 В. Куровська