Про облаштування паркувальної кишені по вул. Миру, 11 м. Жашкова від 20.04.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 
від  20.04.2017                                                                                № 69

Про облаштування паркувальної кишені
по вул. Миру, 11 м. Жашкова


Розглянувши заяву директора Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  від 31.03.2017 року,  погодження т.в.о. начальника Жашківського відділення поліції Уманського відділу Головного  відділу поліції ГУНП в Черкаській області майора поліції Загарії О.А. та керуючись ст.9 Закону України «Про дорожній рух», ДСТУ 4100-2014 «Дорожні знаки. Загальні технічні умови. Правила застосування», п.15.1 Правил дорожнього руху та на підставі Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Жашкові, затверджених рішенням міської ради від 09.09.2014 №39-4/VI, підпункту 1 пункту “а”, підпункту 2  пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою організації вільного під′їзду автомобілів до школи та запобігання виникнення аварійних ситуацій, виконавчий комітет Жашківської міської ради                                    

ВИРІШИВ:

1.    Погодити наміри дирекції Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів щодо облаштування паркувальної кишені зі сторони вулиці Миру,11 м. Жашкова відповідно до погодженої Жашківським відділенням поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області схеми.

2.    Зобов′язати дирекцію Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів дотримуватись загальних вимог санітарного очищення території та Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Жашкові, встановленого порядку та режиму паркування.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Мельник А.В.

 

Міський голова                                                                 І. Цибровський

ПОГОДЖЕНО:

Начальник
відділу юридичного забезпечення-юрисконсульт                                   В. Куровська