Про клопотання щодо присвоєння Білій Жанні Дмитрівні почесного звання України “Мати-героїня” від 16.03.2017

ЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 16.03.2017                                                                                 № 41

Про клопотання щодо присвоєння
Білій Жанні Дмитрівні
почесного звання України
“Мати-героїня”

Розглянувши заяву Білої Жанни Дмитрівни від 03.03.2017, яка проживає в м. Жашкові Черкаської області по   вул. Зоряній, 34-а,  народила 8 дітей, з них 5 виховала до восьмирічного віку  та згідно Закону України “Про державні нагороди України”, Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 року № 476/2001, ст. 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жашківської міської ради                                    

ВИРІШИВ :      

1. Головному спеціалісту відділу юридичного забезпечення -юрисконсульту апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради Мінькович В.О. подати клопотання до Жашківської райдержадміністрації про присвоєння почесного звання України “Мати героїня” в місячний термін з дати прийняття даного рішення:
- Білій Жанні Дмитрівні, жительці м. Жашкова Черкаської області, вул. Зоряна, 34-а, яка народила 8 дітей, з них до восьмирічного віку виховала 5 дітей.
        

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Тернавську О.В.Міський голова                                                          І. ЦибровськийПОГОДЖЕНО:

Начальник
відділу юридичного забезпечення – юрисконсульт                            В. Куровська