Про розробку детального плану території земельної ділянки в м.Жашкові по вулиці Давиденка, 5 від 24.02.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
Р І Ш Е Н Н Я
   
від 24.02.2017                                                                               №17-20/VII

Про  розробку  детального  плану  
території земельної ділянки в м.Жашкові
по  вулиці Давиденка, 5

 

 Розглянувши заяву Пасіченко Валентини Петрівни від 30.01.2017 №П-77/02-21, копію паспорта, копію свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 15.02.2014, копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме про реєстрацію права власності від 15.02.2014, керуючись  ст.ст. 10, 19  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 26, 59 Закону України  «Про місцеве   самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України  «Про землеустрій», ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим  Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Жашківська міська рада                                               

В И Р І Ш И Л А :


1. Розробити детальний план  території земельної ділянки в м.Жашкові по вулиці Давиденка, 5.

2. Замовником  містобудівної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення, визначити виконавчий комітет Жашківської міської ради.

3. Погодитись на інвестування розробки містобудівної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення Пасіченко В.П.

4. Розроблений детальний план території затвердити протягом 30 днів з дня його подання на засіданні сесії Жашківської міської ради.

5. Виконавчому комітету Жашківської міської ради забезпечити оприлюднення затвердженого детального плану протягом 10 днів з дня його затвердження.

6. Секретарю ради забезпечити оприлюднення даного рішення  протягом двох тижнів з моменту його прийняття.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

Міський голова                                                                             І. Цибровський