Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Холоденку Миколі Миколайовичу по вулиці Перемоги, 1-а у місті Жашкові від 24.02.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
Р І Ш Е Н Н Я
   
від 24.02.2017                                                                                №17-11/VII
                                                                                    
Про поновлення договору  оренди  земельної 
ділянки  ФОП Холоденку Миколі Миколайовичу
по вулиці Перемоги, 1-а у місті Жашкові

 

Відповідно до  п. 34 ч. 1  ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93, 120, 124 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву ФОП Холоденка М.М. від 13.02.2017 №Х-123/02-21, копію витягу з  реєстру платників єдиного податку, копію свідоцтва платника єдиного податку, копію свідоцтва про державну реєстрацію ФОП Холоденко М.М., копію договору оренди земельної ділянки від 21.03.2017, копію паспорта та картки фізичної особи-платника податків Жашківська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. ФОП Холоденко М.М. поновити договір оренди земельної ділянки  площею 0,2913 га по вулиці Перемоги,1-а для комерційного використання (для будівництва та експлуатації станції технічного обслуговування автомобілів та торгово-побутового комплексу)  за рахунок земель комерційного використання Жашківської міської ради, терміном на 5 років.

2. ФОП Холоденко М.М.  в місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки  з міською радою про поновлення договору та провести її державну реєстрацію.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.


Міський голова                                                                     І. Цибровський