Про погодження місця розташування трьох зблокованих тимчасових споруд по вулиці Перемоги ФОП Буяновському Богдану Олександровичу від 24.02.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
   
від 24.02.2017                                                                                №17-16/VII

Про погодження  місця розташування
трьох зблокованих тимчасових споруд 
по вулиці Перемоги
ФОП  Буяновському Богдану Олександровичу


Відповідно до п. 34, п. 42 ч. 1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року за № 244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Буяновського Б.О. (прож. по вул. Одеська,12 кв.3 м. Жашкова) від 06.12.2016 №Б-1016/02-21, копію виписки  з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців від 20.01.2015, копію паспорта та ідентифікаційного номера, викопіювання із кадастрової карти (плану) м. Жашків в районі вул. Перемоги із зазначенням бажаного місця розташування тимчасових споруд, взявши до уваги лист-відповідь  заступника начальника Жашківського ВП О.А.Загарії  від 10.01.2017 №62/51-17, Жашківська міська рада                                                                                                                             

В И Р І Ш И Л А: 

1. ФОП Буяновському Б.О. погодити місцерозташування трьох зблокованих тимчасових споруд в м. Жашкові по вулиці Перемоги.
  
2. ФОП Буяновському Б.О.   звернутися до відділу містобудування та архітектури Жашківської райдержадміністрації для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд після чого подати їх на розгляд  Жашківської міської ради.
   
3. ФОП Буяновському Б.О. надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Перемоги  для розміщення трьох зблокованих тимчасових споруд площею забудови 90м²  за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.
   
4. ФОП Буяновському Б.О. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці Перемоги  для розміщення тимчасових споруд та подати його на розгляд Жашківської міської ради.
   
5. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.
  
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.
Міський голова                                                                        І. Цибровський