Про погодження місця розташування двох зблокованих тимчасових споруд по вулиці Польова, 4-т, 4-у ФОП Мельнику Олександру Олександровичу від 24.02.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
   
від 24.02.2017                                                                              №17-13/VII

Про погодження  місця розташування
двох зблокованих тимчасових споруд 
по вулиці Польова, 4-т, 4-у
ФОП  Мельнику Олександру Олександровичу


Відповідно до  п. 34, п. 42 ч. 1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року за № 244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Мельник О.О. (прож. по вул. Григорія Сковороди,19 м. Жашкова) від 27.12.2016 №М-1116.1/02-21, копію свідоцтва про державну реєстрацію ФОП Мельник О.О., копію паспорта та ідентифікаційного номера, графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування тимчасових споруд, Жашківська міська рада                                                                                                                             

В И Р І Ш И Л А:  

1. ФОП Мельник О.О. погодити місцерозташування двох зблокованих тимчасових споруд в м. Жашкові по вулиці Польова, 4-т, 4-у.
  
2. ФОП Мельник О.О.   звернутися до відділу містобудування та архітектури Жашківської райдержадміністрації для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд після чого подати їх на розгляд  Жашківської міської ради.
   
3. ФОП Мельник О.О. надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Польова, 4-т, 4-у  для розміщення двох зблокованих тимчасових споруд площею забудови 60м²  за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.
   
4. ФОП Мельник О.О. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці Польова, 4-т, 4-у  для розміщення тимчасових споруд та подати його на розгляд Жашківської міської ради.
   
5. ФОП Мельник О.О. при оформленні фасаду тимчасової споруди дотримуватись єдиної кольорової гами вже встановлених поруч споруд. 

6. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.
  
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.


Міський голова                                                                        І. Цибровський