Про погодження місця розташування тимчасової споруди по вулиці Одеська,10-г ФОП Бедрій Анатолію Григоровичу від 24.02.2017

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
від 24.02.2017                                                                             №17-15/VII

Про погодження  місця розташування
тимчасової споруди по вулиці Одеська,10-г
ФОП  Бедрій Анатолію Григоровичу


Відповідно до п. 34, п. 42 ч. 1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98, 99, 100, 101 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року за № 244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жашкові, затверджених рішенням Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Бедрій А.Г. (прож. по вул. Одеська,14 м. Жашків) від 25.01.2017 №Б-54/02-21, копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ФОП Бедрій А.Г.від 09.10.2013, копію паспорта та ідентифікаційного номера, Жашківська міська рада                                                                                  
                                          

В И Р І Ш И Л А:

1. ФОП Бедрій А.Г. погодити місцерозташування тимчасової споруди в м. Жашкові по вулиці Одеська,10-г.
  
2. ФОП Бедрій А.Г.   звернутися до відділу містобудування та архітектури Жашківської райдержадміністрації для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд після чого подати їх на розгляд  Жашківської міської ради.
   
3. ФОП Бедрій А.Г. надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для здійснення підприємницької діяльності в місті  Жашкові  по  вулиці     Одеська,10-г для розміщення тимчасової споруди площею забудови 30 м²  за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради.
   
4. ФОП Бедрій А.Г. в шестимісячний термін виготовити проект землеустрою на земельну ділянку по вулиці Одеська,10-г  для розміщення тимчасових споруд та подати його на розгляд Жашківської міської ради.
   
5. Після закінчення шестимісячного терміну дане рішення вважати таким, що втратило чинність.
  
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради    Ніколаєва В.Г. та  постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.
Міський голова                                                                        І. Цибровський