Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в місті Жашкові по вулиці Благовісна,1-а Шквирі Світлані Василівні від 26.10.2016

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
 Р І Ш Е Н Н Я
   
від 26.10.2016                                                                                     №11-16/VII

Про надання дозволу на виготовлення технічної 
документації     із   землеустрою   щодо   поділу
земельної  ділянки  в  місті Жашкові  по  вулиці
Благовісна,1-а    Шквирі Світлані Василівні


Відповідно до п.34 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 120, 124, 198 Земельного кодексу України, ст. 19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву Шквири С.В. (прож. в м. Жашкові по вул. Вишнева, 27), копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, копію інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Жашківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Шквирі С.В. надати дозвіл на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками при поділі земельної ділянки загальною площею 0,0043 га в м.Жашкові по вулиці Благовісна,1-а  з присвоєнням кадастрових номерів земельним ділянкам, за рахунок  земель житлової та громадської забудови Жашківської міської ради .

2. Шквирі С.В.  виготовити технічну документацію із землеустрою на протязі шести місяців і у встановленому порядку надати для розгляду Жашківській міській раді.

3. Після закінчення шестимісячного терміну з дати прийняття дане рішення вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торгівельно-побутового обслуговування та екології.


Міський голова                                                                            І. Цибровський