Про надання дозволу на виготовленнчя техдокументації із землеустрою щодо підтвердж права оренди земділянки по вул Польова 49,4-і ФОп Вишня Л.Л.

ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я
   
від 28.09.2016                                                                              №10-18/VII   

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо    підтвердження   права  оренди
земельної  ділянки  по вулиці Польова,
4-з, 4-і  ФОП  Вишні Людмилі Леонідівні


Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93,120, 123, 198 Земельного кодексу України, ст. 19 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі»,  розглянувши заяву ФОП Вишні Л.Л. (прож. по вул. Лікарняна,4 кв.15 м. Жашкова), копію свідоцтва про державну реєстрацію ФОП Вишні Л.Л., копію паспорта та ідентифікаційного номера, копію інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, копію договору купівлі-продажу нерухомого майна з Міщанюком Юрієм Васильовичем від 15.08.2016р. копію паспорта та ідентифікаційного номера, Жашківська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. З 15.08.2016 розірвати договір оренди земельної ділянки від 18.07.2013 з Міщанюком Юрієм Васильовичем.

2. ФОП Вишні Л.Л. надати дозвіл на  виготовлення технічної    документації   із   землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в місті Жашкові по вулиці Польова 4-з,4-і площею 0,0075 для обслуговування нежитлової будівлі та провадження підприємницької діяльності за рахунок земель житлової та громадської забудови Жашківської міської ради.

3. ФОП Вишні Л.Л.  виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в місті Жашкові по вулиці Польова, 4-з, 4-і на протязі шести місяців і у встановленому порядку надати для розгляду Жашківській міській раді.

4. Після закінчення шестимісячного терміну з дати прийняття дане рішення вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

Міський голова                                                                              І. Цибровський