Про затвердження паспорта привязки тимчасових споруд та укладення особ.строк.сервіт. по вул.Польовій 4-р,4-с З ФОП Калюжний Р.А.

 
ЖАШКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.09.2016                                                                               №10-14/VII

Про затвердження паспортів прив’язки
тимчасових      споруд  та   укладення   
договору     особистого       строкового
сервітуту  в місті  Жашкові  по  вулиці
Польовій, 4-р, 4-с з ФОП   Калюжним
Романом Анатолійовичем

Відповідно до п. 34, п. 42 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401, 402 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 12, 98-102, 198 Земельного Кодексу України, Порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, Правил розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Жашкові, затверджених рішенням сесії Жашківської міської ради  від 12.04.2012 за №18-6/VI, розглянувши заяву ФОП Калюжного Р.А. (прож. с. Житники Жашківського р-ну,  м.Жашків), паспорта прив’язки тимчасових споруд, Жашківська міська рада                                     

ВИРІШИЛА:

1. ФОП Калюжному Р.А. затвердити паспорта прив’язки  двох зблокованих тимчасових споруд площею забудови 60м² по вулиці Польовій, 4-р, 4-с.    

2. ФОП Калюжному Р.А. надати дозвіл на розміщення двох зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності площею забудови 60м² по вулиці Польовій, 4-р, 4-с на земельній ділянці площею 0,0060 га.

3. Укласти договір особистого строкового сервітуту терміном на 5 років з ФОП Калюжному Р.А. на земельну ділянку площею 0,0060 га по вулиці   Польовій, 4-р, 4-с за рахунок земель житлової та громадської забудови  Жашківської міської ради .

4. ФОП Калюжному Р.А. в місячний термін укласти договір особистого строкового сервітуту, з платою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земель міста,  з міською радою та провести його державну реєстрацію.  

5. ФОП Калюжному Р.А. встановити тимчасові споруди по вулиці Польовій, 4-р, 4-с на протязі 6 місяців. Після закінчення даного терміну з дати прийняття, рішення вважати таким, що втратило чинність.  

6. ФОП Калюжному Р.А. виготовити проект із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), а саме кадастровий план з нанесенням меж сервітуту та акт винесення меж сервітуту в натурі.  

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та  екології.Міський голова                                                                                 І. Цибровський