ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на кращий ескізний проект щодо реконструкції Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром в місті Жашкові

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на кращий ескізний проект
щодо реконструкції  Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром в місті Жашкові

Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з 30 червня  2017 року по 31 липня 2017 року, виконавчий комітет Жашківської міської ради проводить  Конкурс на кращий ескізний проект щодо реконструкції Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром в місті Жашкові (далі-Конкурс).

Підготовку та організацію Конкурсу здійснює виконавчий комітет Жашківської міської ради.    

До участі в конкурсі запрошуються спеціалісти - художники, архітектори,  скульптори, дизайнери, студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, творчі особистості та небайдужі жашківчани, які бажають долучитися до ідеї  впорядкування всієї території площ, приведення їх до найкращого вигляду та гармонії з міським середовищем.       

Ознайомитися з Положенням про конкурс на кращий ескізний проект щодо реконструкції площ міста – Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром в м. Жашкові можна в організатора Конкурсу – виконавчого комітету Жашківської міської ради за адресою: м. Жашків вул. Захисників України, 17, каб. №4, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті: zhashkivrada.com  в розділі “Звернення та оголошення».

Матеріали подаються на Конкурс з позначкою «Конкурс на кращий ескізний проект щодо реконструкції Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром».
Інформація про автора проекту (ПІБ, адреса учасника, ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду) подається в запечатаному конверті з тією ж позначкою «Конкурс на кращий ескізний проект щодо реконструкції Меморіалу Слави та площі перед кінотеатром».

Роботи приймаються в кабінеті №4 виконавчого комітету Жашківської міської ради за адресою: м. Жашків, вул. Захисників України, 17 з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 години, крім періоду з 13-00 до 14-00 год. Останній термін здачі:  17-00 год. 31 липня 2017 року.                                             

Виконавчий комітет Жашківської міської ради