Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення міської ради “Про місцеві податки і збори” 14.06.17

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення міської ради
“Про місцеві податки і збори”


Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення міської ради “Про місцеві податки і збори”, розроблений постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів  та з питань  землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу  опубліковані у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  http://zhashkivrada.gov.ua 09 червня 2017 року  в розділі "Нормативні документи. Регуляторні акти". Повідомлення про розміщення проекту рішення разом з аналізом регуляторного впливу у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  буде опубліковано в газеті “Жашківщина” за 16 червня  2017 року.

Із текстом  проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись у секретаря  міської ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акту за адресою, 19200, м. Жашків, вул. Захисників України,17 тел. 6-11-46, е-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

14.06.2017 р.