Оголошення про проведення громадських слухань щодо можливого добровільного об′єднання територіальних громад

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення громадських слухань
щодо можливого добровільного об′єднання територіальних громад


Відповідно до глави 2.5. Статуту територіальної громади міста Жашкова Черкаської області, затвердженого рішенням сесії Жашківської міської ради від 22.04.2003 року №6-4, зареєстрованого Жашківським районним управлінням юстиції Черкаської області від 12.03.2004 року та розпорядження міського голови від 08.05.2017 №30/1-3 «Про ініціювання добровільного об′єднання територіальних громад  м. Жашкова та сіл району»,   Жашківська міська рада оголошує про проведення громадських слухань.

Організатор громадських слухань:  виконавчий комітет Жашківської міської  ради.

Тема:  розглянути ініціативу міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Жашкова та сіл Вільшанка, Литвинівка, Леміщиха, Марійка, Скибин, Сорокотяга, Тетерівка, Тихий Хутір в Жашківську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Жашкові.
Строк, місце, час проведення громадських  слухань:
-    громадські слухання відбудуться   06 червня 2017 року о 10-00 год.
в читацькій залі центральної районної бібліотеки ( вул. Соборна, 49 м. Жашків Черкаської області);        

На громадські слухання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету Жашківської міської ради, керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, представники ЗМІ,  жителі міста Жашкова  та сіл Вільшанка, Литвинівка, Леміщиха, Марійка, Скибин, Сорокотяга, Тетерівка, Тихий Хутір.       

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі в робочі дні за адресою: вул. Захисників України,17, м. Жашків Черкаської обл., (кабінет №3-приймальня міської ради), або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імя, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб  - із зазначенням найменування та їх місцезнаходження.      

Протокол громадських слухань передається на розгляд Жашківській міській раді.
                                                   

Виконавчий комітет Жашківської міської ради