Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків 12.04.2017

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення міської ради

“Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків”

 

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення міської ради “Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків”, розроблений постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів.

Підставою для розробки проекту є ПОРЯДОК розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету у м. Жашкові на вкладних (депозитних) рахунках у банках у відповідності до вимог чинного законодавства.
Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу будуть опубліковані у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  http://zhashkivrada.gov.ua  13 квітня 2017 року  в розділі "Нормативні документи. Регуляторні акти". Повідомлення про розміщення проекту рішення разом з аналізом регуляторного впливу у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  опубліковано в газеті “Жашківщина” а 20 квітня  2016 року.
Із текстом  проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись у секретаря Жашківської міської ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акту за адресою, 19200, м. Жашків, вул. Захисників України,17 тел. 6-11-46, е-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

12.04.2017
.