Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  виконавчим комітетом Жашківської міської ради проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»  згідно з яким для мешканців багатоквартирних житлових будинків встановлюється новий розмір тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Тариф переглянуто з метою забезпечення обсягів надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, покращення якості надання послуг,
запобігання збитковості діяльності  підприємства, зменшення звернень та скарг зі сторони споживачів.

Проект рішення виконкому «Про встановлення  тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Жашківської міської ради  у розділі «Нормативні документи - Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

- виробничим управління житлово-комунального господарства: 19200, м. Жашків,  вул. Соборна,50; тел. 6-07-20;
-виконавчим комітетом Жашківської міської ради: 19200 м. Жашків, вул. Костромська,17; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  тел. 6-11-41.

Виконавчий комітет Жашківської міської ради