Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ
РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ


Відповідно до ст. 9 та ст. 35 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІУ повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Жашківської міської ради „ Про затвердження  Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання (Інтернету, кабельного телебачення, супутникових та ефірних телевізійних антен, антен радіозв’язку, охоронних засобів, інших пристроїв) в житлових будинках (гуртожитках),  на опорах,що належать до власності територіальної громади м. Жашків»


Зазначеним проектом рішення  передбачено вирішення питання  розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання (Інтернету, кабельного телебачення, супутникових та ефірних телевізійних антен, антен радіозв’язку, охоронних засобів, інших пристроїв) в житлових будинках (гуртожитках), на опорах, що належать до власності територіальної громади м. Жашків»

Зауваження і пропозиції щодо проекту рішення Жашківської міської ради та аналізу регуляторного впливу надавати в письмовому вигляді за адресою: м. Жашків,   вул. Соборна,50  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Контактний телефон –  047-47-6-07-20;   6-11-41