Громадське обговорення ДПТ по вул. Костромській,45

Увага! Громадське обговорення!

 

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території окремої земельної ділянки під розміщення магазину по вул. Костомській, 45 в м. Жашкові Черкаської обл.»
Проектувальник – приватний підприємець Білецький В.А. (кваліфікаційний сертифікат серія АР №000952 від 01.06.2011).
Основні техніко-економічні показники, зокрема пояснювальна записка та графічні матеріали (креслення) розміщені на сайті міської ради zhashkivrada.gov.ua в листах: «Жашків Костромська 45 ДПТ Креслення» та «Жашків Костромська 45 ДПТ Пояснювальна записка» у вкладці «Міська рада – Звернення та оголошення».

Заяви, зауваження та пропозиції щодо врахування громадських інтересів, вказаного вище детального плану території впродовж 30 днів з дня опублікування даного повідомлення приймаються Жашківською міською радою за адресою: вул. Костромська,17 м. Жашків; тел. 6-11-41; 6-11-42.