Роз’яснення щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ
УКРАЇНИ
ЖАШКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код 09674489
“05” березня  2016 р.
№ 456
19200, м.Жашків,вул.Макаренка 2,
Черкаської обл
    

    Головним редакторам :  
     «Жашківщина»
      «Ваша газета»
       ТРК «Жасмін»
           Розіслано:  ________________________                     
Районній державній адміністрації,
  Жашківській районній раді,
  Жашківській міській раді,
                                                                                                                                                                                         Сільським головам району                                                                                                                                                                                               Прошу Вас  терміново розмістити у районній газеті «Жашківщина», «Ваша газета»,  на ТРК «Жасмін», по радіомовленню, на сайті РДА  нижчевикладену інформацію та РОЗМІСТИТИ ЇЇ НА  ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ВАШОЇ ГАЗЕТИ (з фото) :

Роз’яснення щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців
Шановні Жашківщани !

Російська Федерація веде проти України гібридну та економічну  війну,  захопила частину нашої території, активно підтримує сеператистів на сході України. Ці ворожі дії нашого сусіда привели до економічної нестабільності, скорочення робочих місць, зменшення заробітної плати на підприємствах та в організаціях нашої країни. І тільки Зройні Сили України гарантують  соціальний захист та стабільність для Вас та Ваших родин.
Відповідно до ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, підтриманої Урядом, з 1 січня 2016 року відбулося суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.


Наводимо порівняльну таблицю:

Назва типової посади

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ поза зоною АТО  (грн.)

Було

Стало  з 1 січня 2016 року

КОМАНДИР БРИГАДИ
полковник

6 501

16 000

КОМАНДИР БАТАЛЬЙОНУ
підполковник

5 664

13 000

КОМАНДИР РОТИ
капітан

5 096

11 000

КОМАНДИР ВЗВОДУ
лейтенант

3 801

9 500

КОМАНДИР ВІДДІЛЕННЯ
мол. сержант

2 837

8 000

СТРІЛЕЦЬ
солдат

2 341

7 000

   

     З метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції, дотримання принципів соціальної справедливості в реалізації права кожного військовослужбовця незалежно від військового звання та займаної посади на матеріальне стимулювання за виконання завдань, пов’язаних з підвищеним ризиком для життя, відповідно до їх складності та тривалості, припинення випадків невиправданих виплат особовому складу, який перебуває в зоні проведення антитерористичної операції і виконує завдання небойового характеру, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 18 «Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» Міністр оборони України підписав Наказ, яким встановлюються наступні виплати особовому складу:
військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення, виплачувати грошову винагороду (додатково до основного грошового забезпечення) за участь в АТО у сумі 4200 гривень, в інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 1200 гривень.

    Таблиця  наочно  показує  реальне покращення з грошовим забезпеченням військовослужбовців Зройних Сил України, турботу нашої держави та всього українського народу про наших захисників.
Хотілося б загострити Вашу увагу, шановні жашківщани, на дії керівництва Збройних Сил України  по покращенню забезпечення військовослужбовців харчуванням та речовим майном. Деякі можуть зауважити, що в цьому питанні не все гаразд. Так, бувають поодинокі випадки незадовільного забезпечення через корумпованих чиновників, не досконалу логістику чи упущення окремих командирів. Але керівництво держави та наших Збройних Сил  не замовчує ці негативні окремі факти, а активно бореться за усунення цих недоліків, незважаючи на обмежені фінансові ресурси. Так, на даний час, військовослужбовці забезпечуються  речовим майном за стандартами НАТО, відмінно налагоджене харчування військовослужбовців в зоні АТО, запущені проекти по харчування наших воїнів згідно норм   кращих європейських армій.  Я  впевнений, що наша держава буде постійно докладати зусилля по повному забезпеченню своїх захисників.
На привеликий жаль, є окремі громадяни, що намагаються «відсидітися», переховатися, керуючись приказкою – «Моя хата з краю». Вони дуже гірко пошкодують, коли їх домівка буде сплюндрована окупантом!  Особливо це стосується деяких офіцерів запасу, які навіть за два роки дії особливого періоду не спромоглися уточнити своїх особистих даних та не пройшли медичного огляду. 
Хочу запевнити громаду,  що такі «горе - захисники» в найближчий час будуть покарані за адміністративне, а деякі, і за кримінальне правопорушення та засуджені суспільством.
Прошу всіх бажаючих служити Батьківщині, істинних патріотів нашої країни, негайно звертатися до військового комісаріату.  Так як би Ви захищали свою дитину, рідних від небезпеки, так наразі потрібно захистити свою неньку – Україну від чорної сили, що нависла над нами .  Разом з Вами ми переможемо агресора ! Слава Україні !
Детальна інформація на сайті http://zachkivvoenkom.jimdo.com

Військовий комісар

Жашківського РВК
підполковник                            О.Т. ЗОСИМЧУК

САВЧУК
0968669261