Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення міської ради

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту
рішення міської ради


“Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Жашкова Жашківської міської ради Жашківського району Черкаської області ”
Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення міської ради “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Жашкова Жашківської міської ради Жашківського району Черкаської області ”, розроблений постійною комісією з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно-побутового обслуговування та екології.

Підставою для розробки проекту є розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Жашкова Жашківської міської ради Жашківського району Черкаської області у відповідності до вимог чинного законодавства.
Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу будуть опубліковані у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  http://zhashkivrada.gov.ua  02 лютого 2016 року  в розділі "Нормативні документи. Регуляторні акти". Повідомлення про розміщення проекту рішення разом з аналізом регуляторного впливу у мережі Інтернет на сторінці  Жашківської міської ради  опубліковано в газеті “Жашківщина” за 4 березня  2016 року.
Із текстом  проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись у відділі  земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради .
 Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акту за адресою, 19200, м. Жашків, вул. Костромська,17 тел. 6-11-46, е-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

24.02.2016 р.