ДНЗ №3

Завідуюча: Палієнко Надія Петрівна,
Медсестра: Савчук Світлана Миколаївна, 
Вихователі: Гілічук Оксана Анатоліївна, Раткевич Інна Степанівна, Табачковська Валентина Борисівна, Павліченко Наталя Петрівна, Коломієць Наталя Юріївна,
Музичний керівник та інструктор з фізичного виховання: Федоренко Ганна Валентинівна. 
В ДНЗ  №3 працює три групи.

Детальніше...

ДНЗ міста

До комунальної власності Жашківської міської ради належать

6 дитячих дошкільних закладів, якими опікується рада.

 

Так у 2012 році було проведено поточний ремонт погребу ДНЗ №5 на суму 8431,00 грн.;

у  ДНЗ №1 -  поточний ремонт водопровідної і каналізаційної систем на суму 24855,82 грн.;

у ДНЗ №5 здійснено ремонти водопроводу на суму 10102,00 грн. та даху на суму 5166,00 грн.

Детальніше...

Колектив ДНЗ No.6

Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

   Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу, який налічує 35 осіб. Серед педагогів: завідуюча, методист, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання,практичний психолог і 10 вихователів з яких п’ятеро педагогів мають педагогічне звання «Вихователь-методист». Усі вихователі володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Детальніше...