95-та річниця створення прикордонного відомства

До 95-ї річниці створення прикордонного відомства в місті Жашкові 24 травня 2013 року, в районному будинку культури, була організована виставка зброї та військової амуніції, яка зацікавила жашківчан своїми незвичними експонатами.

Активно відвідували виставку, яка відбулася завдяки участі організації «Юні друзі прикордонників», її керівників Козакова А.В., Сорокіна С.А., Кукли О.І. , аматора і знавця своєї справи Якименка В.В. та інших і молодь, і люди старшого віку.

Урочисто, біля вишикуваних у формі членів організації «Юні друзі прикордонників», міський голова Цибровський Ігор Андрійович вручив подяку Куклі О.І. від керівництва Навчального центру Державної прикордонної служби України за допомогу, яку він надав в організації та проведенні зльоту організацій «Юні друзі прикордонників».

 

Міська збірна команда, яка складалась із школярів 8-11 класів різних шкіл, показала гарні результати у виконанні нормативів з метання учбової гранати, воєнізованої естафети, стрільби із автомата, в конкурсах по презентації організації «Юні друзі прикордонників» та розповіді про видатного прикордонника Жашківського району.

За що від начальника навчального центру Державної прикордонної служби України полковника Момота І.Ф. міський голова Ігор Цибровський отримав вдячність за сприяння у підготовці та участі школярів в цьому заході, спрямованому на патріотичне виховання молоді.

 

28 травня 2013 року у День прикордонника відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці створення прикордонного відомства з покладанням квітів до меморіалу Слави , пам»ятника загиблим воїнам-афганцям. Міський головою Ігорем Цибровським було вручено ювілейні медалі військовослужбовцям, які проходили строкову службу в прикордонних військах.

Хвилиною мовчання та салютом було вшановано товаришів, які загинули, захищаючи кордони нашої країни.