Про новорічні вітання

   «Новорічні та Різдвяні свята проходять в дружній та веселій обстановці. Колядками, щедрівками та посипаннями в день Святого Василя ми бажаємо один одному щастя, міцного здоров»я, щедрої куті, багатого столу і благополуччя всьому роду як окремо кожному, так і всій нашій  великій жашківській родині.

Так, 14січня 2014 року в міському будинку культури відбулося святкування Нового року за старим стилем та дня Святого Василя.

 

Учасники художньої самодіяльності МБК під керівництвом директора Рибаченко Катерини Миколаївни привітали міську громаду веселим новорічним концетром.

Дід Мороз почастував солодощами кожного учасника художньої самодіяльності і не залишив поза увагою кожну дитину, яка була присутня в залі і також присутніх серед глядачів Василів.

На це театралізоване дійство завітали міський голова Цибровський І.А. та секретар ради Тернавська О.В. із подарунками та солодощами.  Привітати працівників Жашківської міської ради із Новорічними святами завітали педагогічні працівники та вихованці дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». Привітання супроводжувалися цікавими піснями та щедрівками».