Чемпіонат України з перетягування канату

Чемпіонат України з перетягування канату.

В другу суботу вересня  в Україні відзначають День фізичної культури  і спорту. З нагоди цього свята цьогоріч  10 вересня, у місті Києві,  на площі стадіону Олімпійський, відбувся кубок України з перетягування канату, в якому взяли участь і спортсмени жашківського краю.   

Більше 20 команд, з різних куточків України , в т. ч. і  представниці прекрасної половини людства, приймали участь у чемпіонаті.
До складу Жашківської команди увійшли:

 

1.    Сопінський Василь

2.    Мокрицький Роман

3.    Починок Віталій

4.    Скавінський Андрій

5.    Паращук Олег

6.    Половінський Богдан

7.    Чернець Олег

8.    Галамага Сергій

9.    Климанський Ігор

 

За словами директора  дитячого  юнацького клубу фізичної підготовки Дмитра Мазура, який є тренером  цієї команди, жашківські  спортсмени в змаганнях  такого рівня брали участь вперше. Готувались старанно та наполегливо. Того дня учасників  чемпіонату вітали  почесні гості:  Міністр молоді і спорту України  - Ігор Жданов, голова міжнародного олімпійського комітету – Сергій Бубка, переможці та призери олімпійських ігор в Ріо де Жанейро.

Підтримати   земляків приїхало багато вболівальників серед яких  родичі, друзі та міський голова – Ігор Цибровський.
Команда  нашого району у своїй підгрупі здобула перемогу, вийшовши до півфіналу, де боролася з командою «Спартан», яку представляв  Національний університет біоресурсів та природокористування України, тренером якої, до слова, є юний жашківчанин – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, капітан збірної України з перетягування канату, чемпіон України 2015 року та учасник чемпіонату світу в м. Валедан  (Нідерланди) 2016 року – Паляруш Олег.

У важкій боротьбі перемогу вирвала команда «Спартан».
Наші ж спортсмени  змагалися за третє місце з  чемпіонами України командою Черкаської  Державної служби надзвичайних ситуацій, в яких виграли у вирішальній третій спробі з рахунком 2:1.
Взяти участь в чемпіонаті,  показати  себе, продемонструвати силу та вміння нашій команді вдалося завдяки  фінансовій підтримці церкві Євангелівських християн – бабтистів та приватному підприємцю  Пісківцю Олександру Васильовичу.