Чемпіонат України з перетягування канату

Чемпіонат України з перетягування канату.

В другу суботу вересня  в Україні відзначають День фізичної культури  і спорту. З нагоди цього свята цьогоріч  10 вересня, у місті Києві,  на площі стадіону Олімпійський, відбувся кубок України з перетягування канату, в якому взяли участь і спортсмени жашківського краю.   

Більше 20 команд, з різних куточків України , в т. ч. і  представниці прекрасної половини людства, приймали участь у чемпіонаті.
До складу Жашківської команди увійшли:

Детальніше...

Про турнір з хокею 2016

Різдвяний  турнір «чотирьох»

Відбувся різдвяний турнір  з хокею з шайбою, в якому прийняли участь команди: «Рось», «Вінницькі гайдамаки», команда міста Білої Церкви. Жашківська хокейна команда, пройшовши попередній відбірковий тур,  потрапила у фінальну частину, де було розіграно комплект нагород. В запеклій боротьбі Жашківська команда виборола почесне третє місце.

Детальніше...

Про чемпіонат світу з пауерліфтінгу

В місті Луцьку з 14 по 17 травня відбувся 25-й чемпіонат світу WPA з пауерліфтингу.

Варто відзначити, що два чемпіонати  проводились у Європі, а саме, в Україні.

За словами організаторів, на змагання приїхала рекордна кількість атлетів - понад 350 учасників з таких країн, як Іран, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Польща, Угорщина, Білорусь, Російська Федерація, Молдова, Чехія, Сербія, Словаччина, Великобританія, Франція, Італія тощо.

Детальніше...

Хокейні команди міста Жашкова

Хокейні команди міста Жашкова "Жашків" та "Жашків 2" у лютому 2013 року приймала участь у турнірі Льодовий Період за сприянням Київської Обласної Федерації Хокею. Дорогі жашківчани, приєднуйтесь до лав вболівальників!

Детальніше...

День фізичної культури і спорту України

14 вересня 2013 року в міському парку, що біля районного будинку культури міста Жашкова відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту України - свята сили, здоров»я, гармонії. Для участі у святкуванні були запрошені учасники футбольного турніру, команди дзюдоїстів, боксерів, представники міських шкіл та міський голова Цибровський Ігор Андрійович,

Детальніше...