Працівники Жашківської міської ради

Працівники Жашківської міської ради
долучилися до відзначення Дня Довкілля.

     

Традиційно кожного року в квітні відзначається День Довкілля і  в місті, з метою залучення громадськості до весняних акцій, приведення в належний стан території нашого міста, проводилась весняна толока з озеленення і благоустрою Жашкова.
До даного заходу залучилися і працівники міської ради, які дружно попрацювали на міській площі, де розташований пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам та районна Дошка Пошани.

Працівниками  комунального підприємства виробничого управління житлово-комунального господарства висаджено на території міста 150 дерев породи липа та декоративна черешня.


Хотілося б, аби відзначення Дня довкілля згуртувало якнайширше коло жашківчан, адже чистота краю починається з чистоти власної оселі,  площі, вулиці, міста.
Кожен громадянин міста, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу.
Тож, Жашківська міська рада закликає всіх мешканців міста взяти активну участь у проведенні заходів із озеленення та благоустрою.

Особливе наше звернення до молоді - адже школярі, учнівська молодь  споконвіку були рушійною та могутньою силою у здійсненні нових звершень та ідей – їм на цій землі жити.

Зробімо все, аби краєвиди міста тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.