День міста 2014

Шановні жашківчани!        

І знову до нас на поріг завітав щедрий жовтень, тож маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, аби вже у 378-й раз відзначити разом День народження нашого міста понад давньою річкою Торч.
У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачувавтрадиції, розбудовував, боронив від ворога.

 


          Наше місто – трудівник, борець, митець, будівничий. Завжди молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура.        Місто стає привабливішим для гостей та інвесторів. Але водночас йому вдається зберегти свою самобутність та неповторну душу…
   Та найбільше надбання міста над річкою Торч, його справжня окраса та гордість – жашківчани. Адже саме завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості танаполегливості живе і возвеличується наш Жашків. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів.

         Тож я дякуюкожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту жашківчан.Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до Жашкова, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити наше місто заради наших батьків і наших дітей.

          День міста співпадає зі світлим днем Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, Днем українського                        козацтва.Переконаний, це гарна традиція для усіх нас, жашківчан, адже козацтво-це звитяжна істрорія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.
       Тож зичу кожній жашківській родині Миру і злагоди, здоров'я і процвітання, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!
Зі святом вас, дорогі жашківчани!Міський голова                                    Ігор Цибровський