День вчителя 2014

 

Вітання з нагоди Дня освітян

Шановні освітяни!

Щиро вітаєю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись   у своїх учнях. Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

 Шановні вихователі та всі працівники дошкільних установ!
 Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те    найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.
 

Кожен дорослий знає, що дошкільний період - найбільш відповідальний і важливий у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до  Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки  на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини.

Вітаю всіх працівників дошкільних установ зi святом. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай Вам Бог багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля!

 З повагою міський голова            Ігор Цибровський