Прогноз погоди на 8-11 березня

Відбулася зміна синоптичних процесів. На Жашківщину завітав теплий атмосферний фронт циклону з Атлантики,   який приніс опади у вигляді мряки, дощу та льодяного дощу. Сніг поступово підтає і ущільнюється. Із небезпечних явищ погоди спостерігаються ожеледь, ожеледиця на дорогах та місцями тумани. 

За прогнозом, тепле повітря, яке надійшло із атмосферними фронтами із заходу, викликало на Жашківщині утворення туманів, відкладення ожеледі, невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу.
Прогноз погоди на 8 березня 2018 р.
Хмарно. Невеликий мокрий сніг, вдень з дощем. Вночі місцями по області туман, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря впродовж доби 2º морозу – 3º тепла.
9 березня. Хмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Місцями туман. Вітер північно-західний і західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2..-3º, вдень 1..6º.
10 березня. Хмарно з проясненнями. Вночі 10 березня невеликий дощ з мокрим снігом. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний і західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2..-3º, вдень 1..6º.
11 березня. Без істотних опадів. Температура вночі 1..-4°, вдень 1..6º. Сніготанення продовжиться, тому очікується накопичення талих вод на понижених ділянках доріг та вулиць, що ускладнюватиме рух транспорту, пересування пішоходів.
Залишається небезпека травмувань людей, пошкодження машин бурульками та льодяно-сніговими масами,  що накопичилися на дахах будинків!
Льодяний покрив на водних об’єктах області послаблюватиметься та руйнуватиметься, тому виходити на лід вкрай небезпечно!