Я до школи прикипів серцем і життям

31 січня колектив міської школи №5 відділу освіти Жашківської міської ради провів на пенсію директора цього закладу Петра Бухенського. Більше 15 років він пропрацював на цій посаді в згаданому закладі, майже 40 років  - на освітянській ниві.

Полишати справу всього життя непросто, особливо, коли любиш її. А за його словами, він прикипів життям до цього закладу. «Серце щемить за школу, за її майбутнє. Школа нетипова, але за всіма показниками хороша, та й успішність учнів на хорошому рівні», - зауважує Петро Бухенський. –  «Зробили ми багато. Підкреслюю – «ми». Бо без розуміння дітей, батьків, педагогічного колективу, влади і спонсорів – нічого не вдалося б. Я дякую всім за роботу. Думками я завжди буду тут».

Урочистий момент проводів на заслужений відпочинок із Петром Федоровичем розділили міський голова Ігор Цибровський та начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька. Та вручили подяку за багаторічну, сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм у вихованні молодого покоління.

Від 1 січня 2018 року – школу тимчасово очолює Наталія Сухоносова.