Розроблено стратегію розвитку Жашківської міської об’єднаної громади на 2018 рік

Члени Жашківського виконавчого комітету затвердили проект програми економічного та соціального розвитку Жашківської міської об’єднаної громади на 2018 рік. «На підставі оцінки ресурсного потенціалу громади, тенденцій соціально – економічного розвитку у попередніх роках, наявних проблем і можливих ризиків у Програмі визначено пріоритети, завдання економічної та соціальної політики на 2018 рік, інструменти їх реалізації», - ідеться в документі. Стратегія розвитку спрямована загалом на покращення інфраструктури ОТГ.

Зокрема, учасники засідання виконкому 18 січня запропонували передбачити кошти на поточний та капітальний ремонт доріг, тротуарів, реконструкцію загальних місць користування (площ, парків), встановлення автобусних зупинок, вуличних урн, світлофорного об’єкту, дорожніх знаків, систем відеоспостереження тощо.

Також у 2018 році планується будівництво мережі вуличного освітлення, заміна ламп на енергозберігаючі. Планується купівля службового автомобіля та залучення коштів з обласного фонду для придбання шкільного автобуса.

Запланували виконкомівці кошти на реконструкцію футбольного майданчика, встановлення нових спортивних і дитячих майданчиків, а також – на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу. Серед масштабних проектів, які втілюватимуть цьогоріч – будівництво гілки водогону в мікрорайоні Городище, реконструкція існуючого водогону та розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд каналізації, необхідність зведення яких нещодавно обговорювалася громадою. А щодо поводження із твердими побутовими відходами, члени виконавчого комітету приділили особливу увагу темі встановлення сортувальної лінії, яка не лише розвантажить міський полігон для складування сміття, а й дозволить заробити на вторинній сировині.