Зустріч Нового року громадою – незмінна традиція

Святкування новорічно-різдвяних свят всією громадою – незмінна традиція у багатьох населених пунктах, і Жашківської міської об’єднаної громади зокрема. 30 грудня відбулися святкові заходи у Міському будинку культури, що в мікрорайоні Цукрозавод міста Жашків, та в будинку культури села Скибин.

В програмах заходів були традиційні вітання, вступи учасників художньої самодіяльності,  конкурси й розваги. Подібні народні гуляння збирають як дітей, молодь, так і людей старшого віку. Тому організатори намагалися зацікавити святковими номерами та конкурсами усю аудиторію. Отож свято стало оригінальним та веселим завдяки ентузіазму й креативу працівників будинків культури та місцевих аматорів.

Жителі села Скибин та мікрорайону Цукрозавод залишаються активними у розвитку культури та підтримці традицій. Що й відмітили присутні на заходах очільник Жашківської міської об’єднаної громади Ігор Цибровський та начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик, котрі також привітали учасників свята з новоріччям.