Кубок Анатолія Добровольського з баскетболу у Жашківській спеціалізованій школі №1

Напередодні новорічних свят у Жашківській спеціалізованій школі №1 відбулися традиційні змагання з баскетболу на Кубок Анатолія Добровольського.

Змагання започатковані 6 років тому учнями Анатолія Добровольського – вчителя фізичної культури, котрий більше 40 років пропрацював на освітянській ниві.

Виховав Анатолій Миколайович не одне покоління спортсменів, котрі й до сьогодні не зраджують своїй пристрасті до спорту, виховують власних послідовників та вражають здобутками. Серед них – начальник відділу молоді і спорту Жашківської РДА Віктор Дзюба, директор ДЮСШ Микола Вовк, директор ДЮКФП Дмитро Мазур, спеціаліст фізичної культури і спорту Жашківської міської ради Костянтин Зволінський, голова методоб’єднання вчителів фізкультури та вчитель фізкультури Жашківської школи №5 Тамара Кривенко, вчителі фізкультури Жашківської спеціалізованої школи №1 Сергій Посєвін та Володимир Чорний, вчитель фізкультури Жашківської школи №3 Андрій Бевзюк, тренер з панкратіону ДЮКФП і майсер спорту міжнародного класу з карате Сергій Москаленко, президент Київської федерації спорту з панкратіону та віце-президент федерації України, Яковенко Роман, чемпіон України з перетягування канату Василь Сопінський, капітан і тренер команди збірної району з футболу та організатор Кубку Анатолія Добровольського Богдан Лавренюк та ін.

Анатолія Добровольського називали універсальним спортсменом, адже не було жодного виду спорту, який би він не міг опанувати і навчити тому дітей. Участь у змаганнях зазвичай беруть випускники міських шкіл, цьогоріч вперше – і випускники Жашківського ліцею.

Третій рік поспіль Кубок виборює команда міської школи №3.

 

Відеоматеріали