У Вільшанці ярмаркували та зустрічали Св.Миколая Чудотворця

20 грудня жителі с.Вільшанка, що входить до Жашківської міської обʹєднаної громади, зібралася в актовій залі адмінбудинку на святкування Дня Св.Миколая.

Учасники художньої самодіяльності під керівництвом в.о.старости Ніни Бень підготували захід, на який завітав сам Миколай Чудотворець. І кожна присутня на святі дитина отримала цього вечора з його рук подарунки, придбані ПСП "Аскольд-Агро".  Окрім того, учасники художньої самодіяльності влаштували ярмарку українських страв, в під час якої веселили присутніх гумористичними постановками та пригощали борщем і варениками.

На захід були запрошені очільник ОТГ Ігор Цибровський та начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інну Білик. Міський голова зауважив, що вражений душевною атмосферою заходу та артистичністю жителів Вільшанки: «Приємно дивитися, як ви зустрічаєте свято однією сімʹєю. У вас талановиті люди, які вкладають душу в те, що роблять. Ваші діти зворушили мене своєю  безпосередністю. Наснаги вам, здоровʹя, підтримуйте так одне одного й надалі».

Вільшанка – одне з найменших сіл району за кількістю населення. Тут проживає менше 300 осіб. Але серед них чимало активних учасників художньої самодіяльності. «В нас сформувався ансамбль «Калинонька», закуплено необхідну для проведення заходів апаратуру, сценічні костюми. Місцеві аматори самотужки виготовляють сценічну бутафорію, а на репетиції завжди приходять зі своїми дітьми і внуками, - зауважує в.о.старости Ніна Бень. – В селі більше 20 років нема ні дитсадка, ні школи. У таких умовах зазвичай важко залучати дітей і молодь до участі в житті села, зокрема й художній самодіяльності. Але завдяки ентузіазму та ініціативності наших артистів це стало можливо».

До слова, наразі серед сільських жителів Вільшанки налічується 35 дітей і кількість населення поволі росте.

А подібні заходи – це спосіб не лише розвивати культуру, а й згуртувати громаду села.