Енергетики планують у Жашкові втілити в життя багатомільйонний проект

Інвесторів, котрі займаються сонячною енергетикою, зацікавили неперспективні землі на окраїні Жашкова.  Згадана ділянка  – це  відстійники цукрозаводу  площею 64,75 га. Саме сюди десятками років скидалися нечистоти після виробництва цукрового заводу, а сьогодні - з усього міста.

Уже через місяць вони опиняться поза законом, оскільки каналізаційні стоки не проходять етап очищення, і з міської казни доведеться сплачувати чималі штрафи за несанкціоноване розміщення відходів.

Роками ці землі засмічувалися і не приносили ніякого прибутку. Аби ділянка була придатною для сільського господарства чи промисловості, її слід рекультивувати, а це вартуватиме кільканадцять мільйонів гривень.

Сьогодні ж, коли утворено обʹєднану громаду, і господарювати потрібно самостійно, необхідно залучати інвестиції. І деградовані землі можуть бути інвестиційно привабливою територією: ТОВ «Енерго Імпульс Україна», що входить до групи компаній «Пан енерго» має намір збудувати тут сонячну електростанцію. А відтак – місцевий бюджет поповнюватиметься додатковими і суттєвими надходженнями, створяться робочі місця, тут буде збудовано сучасні очисні споруди.

Все це, зрозуміло, має право на життя за умови, що це схвалить громада Жашкова. Тому не залишайтеся осторонь вирішення проблем свого міста, беріть участь у створенні для нього перспектив. Візьміть участь у зібранні, в ході якого буде презентовано згаданий проект. Захід відбудеться 18 грудня о 13:00 в залі Будинку дитячої та юнацької творчості.