День самоврядування 2017

Свято народовладдя та демократії

(Відеоматеріали)

У сесійній залі Жашківської районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня своє професійне свято відзначали ті, від досвіду та компетентності кого залежить успішний розвиток громад.

День місцевого самоврядування святкували і на Жашківщині. У залі засідань Жашківської районної ради зібралися представники народовладдя. Власне, захід підготували самі ж винуватці свята, взявши разом із учасниками художньої самодіяльності та працівниками Жашківського районного будинку культури безпосередню участь у створенні піднесеного настрою.

У ході урочистих зборів представники влади відмітили, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, привітали учасників заходу, кращим із кращих вручили відзнаки.

Із вітальним словом до присутніх у залі звернувся і міський голова Ігор Цибровський: «Сьогодні, трохи забагато песимізму в повітрі витає через об*єднання громад. Але я переконаний, що які б реформи не проводилися, які б закони й постанови не приймали, у нас все вдасться. Адже в нас є потужне місцеве самоврядування. З таким людським потенціалом на місцях, з таким професіоналізмом, ми вийдемо на високий рівень. Власне мене професіоналом робить той колектив, який працює і в міській раді, і в громадах сільських, і в новостворених громадах. Усю складну роботу роблять керівники відділів, землевпорядні, юридичні, фінансові.

Від того , як професійно і відповідально вони виконають поставлені перед ними завдання, залежить, обізнаність депутатів та рішення представників громади. Хочу подякувати тим, хто працює в нашій Жашківській об*єднаній громаді, колективам сільських рад, колегам об*єднаних громад, райдержадміністрації, районній раді – за високий ступінь співпраці, взаєморозуміння, депутатам рідних рівнів. Я переконаний, що кожного року ми наближаємося до більшого рівня свідомості, і тих горизонтів, до яких ми прагнемо.

Успіхів вам у вашій роботі. Благополуччя вашим сімʹям. Добра і віри в краще».